O nas
Dołącz do wygranych

Naszym celem jest wspieranie klubów, związków sportowych, szkół oraz samorządów realizujących projekty związane z rozwojem sportu i promowaniem zdrowego stylu życia. Staramy się pomagać w rozpowszechnianiu sportu wśród dzieci i młodzieży, a wiemy, że niewystarczające środki finansowe potrafią to utrudnić.

W ciągu 15 lat współpracy z klubami sportowymi przekonaliśmy się, jak istotna jest wiedza o tym, skąd pozyskiwać dodatkowe fundusze. Teraz dzielimy się tą wiedzą z Tobą, oferując wsparcie w otrzymaniu dofinansowania działalności statutowej. Pieniądze z dotacji możesz przeznaczyć m.in. na:

  • budowę i modernizację obiektów sportowych,
  • szkolenia sportowców,
  • organizację imprez sportowych.

Dzięki współpracy z nami kluby sportowe otrzymują dotacje w wysokości średnio 30 tysięcy złotych. Udział w konkursie o dotacje nie daje gwarancji otrzymania dofinansowania, ale z nami nie ponosisz żadnego ryzyka. Rozliczamy się na podstawie skuteczności. Jeśli Twój wniosek zostanie odrzucony, nie ponosisz żadnych kosztów.

Działamy na terenie całej Polski. Masz pytania? Chcesz mieć pewność, że otrzymasz dotację? Oferujemy Ci bezpłatną konsultację. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego – odpowiemy na wszystkie pytania najszybciej, jak to możliwe.